DOLAR

32,2041$% 0.04

EURO

35,0458% 0.05

STERLİN

40,9902£% 0.06

GRAM ALTIN

2.511,35%0,05

ÇEYREK ALTIN

4.074,00%0,02

TAM ALTIN

16.272,00%0,05

ONS

2.426,13%0,01

BİST100

10.739,57%0,90

İmsak Vakti a 02:00
Antalya AÇIK 25°
  • Adana
  • Adıyaman
  • Afyonkarahisar
  • Ağrı
  • Amasya
  • Ankara
  • Antalya
  • Artvin
  • Aydın
  • Balıkesir
  • Bilecik
  • Bingöl
  • Bitlis
  • Bolu
  • Burdur
  • Bursa
  • Çanakkale
  • Çankırı
  • Çorum
  • Denizli
  • Diyarbakır
  • Edirne
  • Elazığ
  • Erzincan
  • Erzurum
  • Eskişehir
  • Gaziantep
  • Giresun
  • Gümüşhane
  • Hakkâri
  • Hatay
  • Isparta
  • Mersin
  • istanbul
  • izmir
  • Kars
  • Kastamonu
  • Kayseri
  • Kırklareli
  • Kırşehir
  • Kocaeli
  • Konya
  • Kütahya
  • Malatya
  • Manisa
  • Kahramanmaraş
  • Mardin
  • Muğla
  • Muş
  • Nevşehir
  • Niğde
  • Ordu
  • Rize
  • Sakarya
  • Samsun
  • Siirt
  • Sinop
  • Sivas
  • Tekirdağ
  • Tokat
  • Trabzon
  • Tunceli
  • Şanlıurfa
  • Uşak
  • Van
  • Yozgat
  • Zonguldak
  • Aksaray
  • Bayburt
  • Karaman
  • Kırıkkale
  • Batman
  • Şırnak
  • Bartın
  • Ardahan
  • Iğdır
  • Yalova
  • Karabük
  • Kilis
  • Osmaniye
  • Düzce
a

Ziraat Türkiye Kupası 4. tur maçlarının hakemleri açıklandı

ad826x90

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası’nın 4. turunda yapılacak maçların hakemleri belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu tarafından yapılan açıklamaya göre, maçlarda görev alacak hakemler şunlar: Yarın: 13.00 Ankara Keçiörengücü-Muş 1984 Muşspor: Berkay Erdemir13.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Belediye Derincespor: Ömer Faruk Turtay15.00 Siltaş Yapı Pendikspor-Isparta 32 Spor: Adnan Deniz Kayatepe17.00 Bitexen Antalyaspor-Kepezspor: Raşit Yorgancılar19.00 Yılport Samsunspor-Tokat Belediye Plevnespor: Muhammet Ali Metoğlu21.00 Corendon Alanyaspor-Kocaelispor: Ali Yılmaz6 Aralık Çarşamba: 13.00 Teksüt Bandırmaspor-Somaspor: Semih Kurt13.00 Kasımpaşa-Kırşehir Futbol SK: Mehmet Ali Özer13.00 Bodrum FK-Menemen FK: Levent Buğra Vartemel13.00 Erzurumspor FK-Anagold 24 Erzincanspor: Burak Demirkıran14.00 Boluspor-Amed Sportif Faaliyetler: Oğuzhan Uğurlu14.00 Ümraniyespor-Güneş Holding Çankayaspor: Doğu Yılmaz14.00 Eyüpspor-Ankara Demirspor: Furkan Aksuoğlu14.00 Gençlerbirliği-Bornova 1877 Sportif Yatırımlar: Lütfullah Aslan14.00 Adanaspor-Esenler Erokspor: Erdem Demirtaş14.00 Göztepe-1461 Trabzon FK: Emre Kaan Çalışkan14.00 Altay-Tuna Tarım Kırklarelispor: Batuhan Kolak14.00 Sakaryaspor-Ankaraspor: Ali Rıza Altunbakır15.00 TÜMOSAN Konyaspor-Beyoğlu Yeni Çarşı: Yunus Dursun17.00 Atakaş Hatayspor-Düzce Cam Düzcespor: Davut Dakul Çelik19.00 Mondihome Kayserispor-Vefa Group Vanspor: Ayberk Demirbaş21.00 Trabzonspor-Ahlatcı Çorum FK: Direnç Tonusluoğlu7 Aralık Perşembe: 13.00 Manisa FK-GMG Kastamonuspor: Tolga Akbaba13.00 EMS Yapı Sivasspor-Kuzey Marmara AŞ Arnavutköy Belediyespor: Alpaslan Şen15.00 Gaziantep FK-Etimesgut Belediyespor: Ozan Ergün17.00 MKE Ankaragücü-İskenderunspor: Erdem Mertoğlu19.00 Çaykur Rizespor-Bucaspor 1928: Mehmet Türkmen21.00 RAMS Başakşehir-ASTOR Enerji Şanlıurfaspor: Yasin KolKaynak: AA / Spor Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Türkiye Kupası Ankara Futbol Spor Güncel Haberler

ad826x90
YORUMLAR

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Sıradaki haber:

Antalyasporlu Yüzücüler Dünya Kupası’nda Başarılı Performans Sergiledi

HIZLI YORUM YAP